strona główna  »  oferta  »  tworzenie stron www

wybierz język

tworzenie stron www Siedlce, Warszawa i okolice


Tworzymy strony www każdego pokroju: proste strony wizytówki, portale społecznościowe, serwisy informacyjne oraz systemy wymiany informacji będące częścią przemyślanych strategii marketingowych oraz narzędziem wspomagającym realizacje założeń biznesowych przedsiębiorstw. Pomagamy klientom stworzyć unikatowe strategie działań w Internecie kreujące ich markę i produkty.

Jedna strona, wiele możliwości. W ramach jednego projektu strony internetowej realizujemy wiele rodzajów kampanii reklamowych: informacyjnej, promocyjnej, marketingowej oraz sprzedażowej. Oprócz usług tworzenia serwisów internetowych duży nacisk kładziemy na ich promocję, a w szczególności jego zawartości merytorycznej wśród docelowej grupy odbiorców.

Indywidualne podejście do każdego klienta to wyróżnik naszego działania. Każdy serwis internetowy poprzedzony jest dokładnym wywiadem na temat oczekiwań klienta oraz profilu jego działań. Unikatowe projekty graficzne serwisów oraz funkcjonalność dostosowana do konkretnej branży pozwalają odróżnić serwis od setek innych powielających się stron w Internecie. Wierzymy, że sumienna współpraca ze zlecającym przy projektowaniu strony przyniesie owocne sukcesy na długotrwałą skalę, a zbudowany serwis stanie się opłacalną inwestycją szytą na miarę każdego klienta.

Zaawansowane technologie i skala serwisu to nie problem. Zespół Signum jest w stanie dostarczać najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dysponujemy praktyczną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie programowania, projektowania graficznego oraz użyteczności i planowania strategii online.

Solidne zaplecze techniczne. Dzięki zaawansowanych usługom hostingowym jesteśmy w stanie zapewnić nieprzerwane działania stworzonych stron www przez 24h na dobę, 7dni w tygodniu, 365 dni w roku bez względu na wielkość projektu i generowany ruch.

Stały nadzór nad serwisem. Zapewniamy nieprzerwany nadzór nad stronami, gwarantując ich prawidłowe funkcjonowanie przez cały okres ich istnienia, na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Promocja stron www. Nie pozostawiamy Cię anonimowym w sieci. Realizujemy szereg usług związanych z podnoszeniem oglądalności strony internetowej od pozycjonowania w wyszukiwarkach po reklamy w zaprzyjaźnionych serwisach i kampanie Google AdWords. U nas płacisz tylko za pożądane efekty kampanii reklamowych stron.

Sprawdź jak wygląda współpraca z nami. Aby dowiedzieć się więcej na temat procesu tworzenia stron WWW zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaprezentujemy nasze możliwości abyś w pełni mógł wykorzystać szanse jaką daje Internet.

Strona to za mało? Sprawdź, co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić, odwiedzając naszą ofertę.


© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl