strona główna  »  oferta  »  systemy bazodanowe

wybierz język

systemy bazodanowe

systemy bazodanowe


Intranet i Extranet to aplikacje internetowe oparte o bazy danych umożliwiające sprawną i bezpieczną wymianę danych w obrębie przedsiębiorstwa jak i między różnymi przedsiębiorstwami. Proces ten znacznie upraszcza wymianę ofert handlowych, cenników oraz znacznie przyśpiesza transfer danych między działami firmy lub między partnerami handlowymi.

Korzyści, jakie niosą za sobą systemy intra i ekstranetowe są ogromne. Jest to zwyczajne skrócenie czasu potrzebnego na wymianę danych i dobrą komunikację np. z przedstawicielami handlowymi zbierającymi zamówienia. Aplikacje oparte o internetowe bazy danych umożliwiają szybkie przetwarzanie i analizę danych pochodzących z różnych źródeł.

Mobilność to podstawa! Jakże popularne wśród firm stało się wyposażanie swoich pracowników w szereg urządzeń mobilnych, ale czy ich możliwości są w pełni wykorzystywane? Bez odpowiedniego oprogramowania nowoczesne sprzęty stają się bezużyteczne. Pomyśl! Czy Twoi przedstawiciele mają w każdej chwili dostęp do rzeczywistego stanu magazynu, historii zamówień, czy też danych klientów? Od dzisiaj to możliwe. Proponujemy Ci szereg systemów rozproszonych opartych na stabilnych bazach danych, które współpracują ze sobą dając dostęp do zawsze aktualnych informacji Tobie i Twoim pracownikom. Stworzymy oprogramowanie każdego pokroju ułatwiające skuteczne działania marketingowe i wymianę danych w przedsiębiorstwach.

Lokalne bazy danych. Oprócz aplikacji typowo internetowych możemy zaproponować Ci aplikacje lokalne – działające bez dostępu do sieci Internet realizujące i upraszczające wiele procesów zachodzących w obrębie Twojej firmy. Jeżeli znudziło Ci się ręczne powtarzanie tych samych czynności to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Technologie informatyczne dają wiele możliwości prowadzenia dokumentacji firmowej, fakturowania, zarządzania personelem, stanem magazynu oraz kierowaniem i przydziałem pracy całego zespołu.

Bezpieczeństwo to priorytet. Nasze aplikacje wyposażane są w szeregi zabezpieczeń uniemożliwiających osobom postronnym dostęp do poufnych danych przechowywanych w bazach. Doświadczenie i praktyczna wiedza pozwalają nam stosować najbardziej zaawansowane techniki kryptograficzne służące ochronie informacji przepływających w obrębie naszych systemów.

Chcesz usprawnić pracę swojej firmy? Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci szereg rozwiązań IT dających wymierne korzyści czasowe jak i ekonomiczne w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa.

© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl