strona główna  »  oferta  »  pozycjonowanie stron internetowych

wybierz język

pozycjonowanie stron internetowych


Pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest jedną z najskuteczniejszych metod długoterminowej promocji stron w Internecie. Pozycjonowanie polega na przystosowaniu strony internetowej w taki sposób(niewidzialny dla użytkownika), aby wyszukiwarki internetowe mogły łatwo i we właściwy sposób odnaleźć niezbędne informacje określające charakter i tematykę strony, co w późniejszym etapie przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania pod konkretne słowa kluczowe wpisywane w wyszukiwarkę.

Niezbędnym elementem pozycjonowania jest proces polegający na analizie strony, optymalizacji i wielu testach usprawniających zabiegi pozycjonujące. Audyt SEO oraz optymalizacje witryn przeprowadzamy bezpłatnie.

Wymierne korzyści. Celem pozycjonowanie jest przede wszystkim pozyskanie nowych klientów, którzy poszukują w Internecie dóbr i usług z Twojej branży. Zwiększona liczba odwiedzin strony internetowej powoduje zwiększenie potencjalnej liczby klientów, którzy to przekładają się na rentowność firmy.

Bądź o krok przed konkurencją. Pomożemy Ci stać się liderem internetowych przedsięwzięć z Twojej branży dzięki dotarciu do odpowiednio dobranej grupy internautów szukającej produktów i usług z twojej branży.

Indywidualna wycena. Każdego klienta i jego stronę traktujemy indywidualnie. Ceny pozycjonowania uzależnione są od rodzaju strony, rodzaju działalności oraz ilości konkurencyjnych wyników wyszukiwania. Aby wycenić frazę skorzystaj z formularza kontaktowego.

Płacisz tylko za efekty. Współpracując z naszą firmą klient płaci dopiero w momencie, gdy jego strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe.

Najniższe ceny na rynku. Rozbudowane zaplecze techniczne i współpraca z wieloma serwisami pozwalają nam oferować najniższe ceny na rynku przy zachowaniu wysokiej skuteczności pozycjonowanych fraz. Porównaj naszą ofertę z konkurencją a zobaczysz różnicę!

Tylko czyste zasady. Pozycjonując stronę korzystamy tylko i wyłącznie z legalnych metod podnoszenia pozycji stron. Jako odpowiedzialna za swoje usługi firma nie spamujemy i nie zaśmiecamy wyszukiwarek, co może być przyczyną późniejszych drastycznych spadków pozycji strony lub jej całkowitego wykluczenia z wyników wyszukiwania.

© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl