strona główna  »  kim jesteśmy?

wybierz język

Kilka słów o SIGNUM grupa interaktywnaWarszawa Siedlce Mazowieckie

Kim jesteśmy?

SIGNUM studio interaktywne to firma ukierunkowana na wykorzystywanie nowych technologii do realizacji zaawansowanych procesów biznesowych i kampanii marketingowych. Narzędziem najczęściej wykorzystywanym w naszej pracy jest szeroko rozumiany Internet – medium łączące cały świat.

Wysoko postawione cele. Od początku swojej działalności stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Wierzymy, że realizując coraz poważniejsze i bardziej wymagające projekty staniemy się jedną z czołowych firm na rynku oferujących usługi projektowania, tworzenia i utrzymania stron internetowych oraz aplikacji dedykowanych. Znajomość rynku w wielu dziedzinach pozwala nam realizować skuteczne kampanie reklamowe w Internecie dające korzyści ekonomiczne naszym klientom.

Największy kapitał – nasi ludzie i ich pomysły. Chcąc oferować wysokiej jakości usługi zbudowaliśmy multidyscyplinarny zespół specjalistów – liderów w swojej dziedzinie. Signum to przede wszystkim programiści, projektanci aplikacji, kreatywni projektanci grafiki oraz ludzie jak nikt inny znający się na promocji wizerunku i produktów (nie tylko w Internecie). Ciągłe podnoszenia swoich umiejętności i dążenie do wdrażania zawsze będących na topie rozwiązań to nasz cel. Wierzymy, że nasza wiedza pozwoli osiągnąć sukces naszym klientom a co za tym idzie nasz własny.

Wirtualny kontakt to nie wszystko. Wierząc w sens działania ogólnoświatowej sieci Internet i komunikacji elektronicznej odległość przestaje mieć dla nas większe znaczenie. Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Siedlec i Warszawy. Część naszych zleceniodawców obsługujemy poprzez kontakt telefoniczny i e-mail ale w dużej mierze staramy się docierać do każdego z nich osobiście, co daje lepsze owoce naszej współpracy i większe zadowolenie z precyzyjnie zrealizowanych projektów. Oferujemy bezpłatne dojazdy na konsultacje, prezentacje oferty i spotkania z klientami – Twój komfort i czas jest dla nas równie cenny.

Zobacz co możemy Ci zaoferować. Zapraszamy do odwiedzenia działu oferta w którym prezentujemy szeroką gamę kompleksowych usług. W razie pytań cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl