strona główna  »  oferta  »  aplikacje dedykowane

wybierz język

aplikacje dedykowane


Standardowe rozwiązania informatyczne przestały już zaspokajać potrzeby wielu klientów. Kiedy gotowe rozwiązanie nie wystarcza, jego funkcjonalność nie spełnia oczekiwań postawionych przez konkretne przedsiębiorstwo jedynym sposobem jest stworzenie aplikacji dedykowanej dla konkretnego klienta od podstaw. Rozwiązania tego typu są znacznie kosztowniejsze od masowo dostarczanych rozwiązań informatycznych, lecz dają klientowi szeroki wachlarz możliwości dopasowania oprogramowania optymalnie dla potrzeb konkretnej firmy, spełniające wyspecjalizowane zadania. Coraz większą popularnością cieszą się systemy rozproszone umożliwiające pracę zarówno z urządzeń mobilnych, jak i standardowych komputerów biurowych.

Posiadając odpowiednią wiedzę programistyczną, umiejętność projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań informatycznych możemy zaoferować Ci stworzenie oprogramowania na indywidualne zlecenie umożliwiającego automatyzacje procesów biznesowych, wymianę informacji i zarządzanie w firmie, oraz szereg innych możliwości, których wymaga Twoja działalność.

Nasz zespół programistów niejednokrotnie brał udział w procesie projektu, wdrożenia, utrzymania i aktualizacji systemów dedykowanych. Umiejętność pracy z różnymi technologiami inżynierii oprogramowania sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenia, nawet te najbardziej wymagające. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi wspomagających proces powstawania oprogramowania, co przekłada się na łatwiejsze jego utrzymanie i aktualizacje.

Jak przebiega proces stworzenia aplikacji dedykowanej?

Proces tworzenia indywidualnego systemu informatycznego to długa droga wymagająca nie tylko naszej wiedzy i doświadczenia, ale także zaangażowania ze strony zleceniodawcy.

Najważniejszym etapem projektu jest zebranie odpowiedniej specyfikacji i obszernych wymagań merytorycznych klienta dotyczących pracy programu. Projekt oprogramowania to najczęściej kilkudziesięciu lub kilkuset stronicowy zestaw wymagań, oczekiwań, planów, oraz szczegółowa specyfikacja projektu przygotowana wspólnie z klientem. Podczas przygotowania specyfikacji zawsze masz do dyspozycji naszego pracownika, który ułatwi Ci przygotowanie odpowiednio sprecyzowanych wytycznych.

Dobór technologii. Kolejnym etapem jest dobór odpowiedniej technologii wykonania programu. Dysponujemy szerokim zakresem wiedzy z dziedziny inżynierii oprogramowania i technik stosowanych przy tworzeniu systemów informatycznych, dlatego możemy dobrać technologię wykonania najbardziej odpowiednią do specyfikacji projektu. Najczęstszymi narzędziami wykorzystywanymi w naszej firmie są następujące technologie (C/ C++, J2ME, J2EE, PHP, Perl, Oracle, PostgreSQL, MySQL).

Tworzenie oprogramowania i dokumentacji. Następny krok to praca programistów – tworzenie fizyczne oprogramowania. Na tym etapie tworzymy aplikacje stosując ścisłe wymogi projektowe. Gotowy program poddawany jest wewnętrznym testom oraz dalszym poprawkom programistycznym. Oprogramowanie, które przejdzie w 100% wewnętrzne testy jest udostępniane klientowi celem testowania i zgłaszania uwag. Po testach u klienta nasi specjaliści wnoszą ostatnie zmiany, poprawki lub dostosowują go do uwag klienta, po czym aplikacja jest instalowana w jego firmie. Klient wraz z oprogramowaniem otrzymuje szczegółową dokumentacje techniczną.

Utrzymanie i aktualizacja. Każdy system dedykowany opatrzony jest pisemną gwarancją i wsparciem technicznym oraz bezpłatnymi szkoleniami dla jego użytkowników. Gdy zachodzi potrzeba oprogramowanie jest aktualizowane i przebudowywane wedle życzenia klienta. Pamiętaj, nie pozostajesz bez opieki – zapewniamy wsparcie 24h na dobę w przypadku problemów podczas korzystania z oprogramowania.

Jeżeli masz pomysł na usprawnieni pracy w twojej firmie, skontaktuj się z nami. Chętnie wysłuchamy Twoich koncepcji i doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych dla Ciebie i Twojej firmy.


© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl