strona główna  »  oferta  »  hosting, domeny, poczta e-mail

wybierz język

hosting, domeny, poczta e-mail


Usługi hostingowe są nieodłącznym elementem serwisów internetowych. Nie każdy musi mieć własny serwer, na którym będzie umieszczona jego strona – to rozwiązanie jest niezwykle kosztowne i przeznaczone dla serwisów generujących ogromną ilość odwiedzin i przechowujących duże ilości danych w bazach

Z myślą o właścicielach niewielkich serwisów internetowych przygotowaliśmy ofertę wykupienia miejsca na naszych serwerach wirtualnych. Zapewniamy stabilne i nieprzerwane działanie w systemie 24/7/365 bez względu na okoliczności. W dziedzinie usług hostingowych współpracujemy z firmą home.pl zapewniającą nam najszybsze serwery w kraju w bardzo atrakcyjnych cenach, przez co możemy zapewniać klientom zawsze sprawdzone rozwiązania hostingowe dopasowane do ich rzeczywistych potrzeb.

Dla najbardziej wymagających. Większe rozwiązania internetowe ciągną za sobą konieczność zapewnienia im możliwie najszybszego dostępu przy największym natężeniu ruchu w serwisie. Właśnie z myślą o takich klientach przygotowaliśmy ofertę serwerów dedykowanych spełniających najwyższe parametry techniczne: przepustowość łącz, duży zasób miejsca na dyskach twardych oraz nieograniczony transfer danych. Hosting dedykowany przygotowujemy indywidualnie na życzenie klientów, dopasowując go tak, aby spełnił wszystkie oczekiwania techniczne jak i wymogi bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Domena jest to adres strony będący synonimem adresu serwera, na którym umieszczona została strona internetowa. Niezależnie, jakiego pokroju serwisu będziesz potrzebował istotną rzeczą będzie wybór domeny. Ważne, aby trafnie i krótko określała twój serwis, to dzięki niej będzie można w najszybszy sposób wyszukać i otworzyć Twoją stronę.

Załatwimy to za Ciebie. Nie musisz martwić się szczegółami technicznymi. My załatwimy za ciebie wszystkie formalności, zarejestrujemy domenę i przypiszemy ją do serwera, na którym umieszczona jest stron internetowa a Tobie pozostanie cieszyć się z korzyści, jakie czekają na Ciebie po wejściu w świat szeroko rozumianego Internetu.

Masz pytania, lub wątpliwości? Chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy, że porozmawiasz ludźmi którzy wiedzą jak działa Internet. Napisz lub zadzwoń, jesteśmy do dyspozycji.


© 2008 - 2013 SIGNUM studio interaktywne

 telefon: 668-391-205               e-mail: kontakt@signum-studio.pl